Про нас

Студія подкастів IZONE Media запустилась наприкінці 2020 року.

«Наша місія — допомогти розвитку ринку подкастів в Україні, а також надати голос тим, хто цього потребує. Ми станемо майданчиком, де автори подкастів можуть отримати ресурси з запису, продюсування та промоції аудіо контенту», — каже керівник студії Олексій Кушнір.

Що таке IZONE Media:

  • відкрита студія для запису та виробництва аудіоконтенту в IZONE
  • платформа для навчання майбутніх подкастерів
  • грантова підтримка для створення подкастів незалежними авторами
  • освітні проєкти з роботи з аудіоконтентом в регіонах України

Першим проєктом студії став подкаст «На межі». Він про українок, які опинилися у Сирії на території, яка підвладна терористам «Ісламської держави». Вони зуміли вижити, дехто — навіть втекти. Але повернутися додому жінкам не судилося, усі вони потрапили у табори для біженців, схожі на тюрми просто неба. Звідти жінки надсилають сигнал SOS додому.

Це історія про те, як не втратити віру там, де її не лишилося. Автори та ведучі — журналісти Тарас Ібрагімов та Альона Савчук. Подкаст доступний на усіх подкаст-платформах.

Проєкт є частиною креативної спільноти IZONE та фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. IZONE Media реалізується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів та Українського культурного фонду. 

Слідкуйте за новинами IZONE Media у соцмережах: Facebook, Instagram, Twitter.