IZONE Media святкує першу річницю: цифри і підсумки

Розповідаємо, як пройшов перший рік роботи відкритої студії подкастів.

Відкрита студія подкастів IZONE Media запустилась наприкінці 2020 року. Поки усі підбивали підсумки року команда студії активно будувала, готувалася до першої презентації та записувала перший подкаст.

За цей рік було багато перемог, злетів і навіть кілька факапів (ну куди ж без них!). Ми записали десятки годин аудіо, випустили 10 подкастів і впевнено допомагаємо українським подкастерам та подкастеркам розвиватися.

Адже як каже керівник студії Олексій Кушнір: «Наша місія — допомогти розвитку ринку подкастів в Україні, а також надати голос тим, хто цього потребує. Ми станемо майданчиком, де автори подкастів можуть отримати ресурси з запису, продюсування та промоції аудіо контенту».

Яким був наш перший рік? Ділимося найважливішими цифрами та досягненнями нашої студії. Бо віримо, що статистика має бути відкритою.

Ми зарелізили 10 подкастів, які зібрали 20 067 прослуховувань протягом року:

На межі

Про українок, які потрапили у закриті табори для біженців у Сирії, де кожен новий день – боротьба за життя. Автори: Альона Савчук та Тарас Ібрагімов

Справа 25

Про найбільший кримінальний процес над політв’язнями в окупованому Криму. Автори: Альона Савчук та Тарас Ібрагімов

НеРадіо

Про розбудову студії подкастів та індустрії подкастів в Україні. Автор: Олексій Кушнір.

Я знаю, як це

Люди з досвідом психічних порушень та розладів діляться своїми історіями. Авторка: Іванна Шкромида.

Всюди – люди

Про життя людей з психічними розладами у реабілітаційних центрах, психоневрологічних інтернатах і психлікарнях. Авторка: Маргарита Тулуп.

Lem kazhe

Лем каже

Про Станіслава Лема та його перестороги людству, які стали викликами XXI століття. Автори: Володимир Арєнєв та Аліса Ліндеман.

Усе це – журналістика

Про історію української журналістики від 1991 до сьогодення: про те, як вона зароджувалася і дорослішала, а з нею – дорослішали ми. Авторка: Марія Кравченко

Репресовані

Подкаст про українських митців, які зазнали репресій. Авторка: Романія Строцька.

За Гіппократом

Науково, зрозуміло та просто про найцікавішу річ у світі — людське здоров’я. Автори: Анастасія Локай та Олексій Божко.

Дітям від дітей

Чудові казки відомих та сучасних письменників і поетів, авторські твори, озвучені незрячими й слабозорими дітьми. Подкаст створений завдяки співпраці радіостанції CіД FM та відкритої студії подкастів IZONE Media.

А ще ми запустили телеграм-канал «Наші подкасти», де розповідаємо про подкасти, котрі звучать українською.

Підписуйтеся, аби дізнаватися про нові анонси: t.me/nashipodcasty

Окрім цього, протягом 2021 року ми провели 9 лекцій, які переглянуло 7 904 користувача. Якщо ви пропустили лекції переглянути їх можна у будь-який момент на нашій сторінці у фейсбуці або на youtube.

Що ще було?

  • Подкаст «На межі» здобув нагороду, як найкращий журналістський подкаст першої української премії з подкастингу «Слушно».

  • IZONE Media потрапив у довгий список Премії «Високі стандарти журналістики»-2021». Наша студія стала претендентом у номінації «За якісний регіональний/нішевий медійний проєкт» за серію подкастів «На межі», «Справа 25».

  • Організували спільну дискусію на VIII Lviv Media Forum та поговорили з Павлом Бондаренком, співзасновником спільноти подкастів «Радіо Поділ», Ксенією Лацвієвою, співзасновницею студії подкастів YEP і Володимиром Анфімовим, автором подкасту «Інше інтерв’ю». Короткі підсумки розмови читайте на MediaLab.


У команді IZONE Media працює 4 людей:

Олексій Кушнір — керівник студії
Іванка Шкромида — продюсерка
Марія Кравченко — комунікаційниця
Люба Гук — звукорежисерка

І пам’ятайте: подкасти — захоплюють. Захоплюйтеся разом з IZONE Media!

Проєкт є частиною креативної спільноти IZONE та фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. IZONE Media реалізується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.

Слідкуйте за новинами IZONE Media у соцмережах: Facebook, Instagram, Twitter.


Також читайте:

Подкасти і війна. Як Urban Space Radio адаптувалися під нову реальність

Онлайн-відкриття студії подкастів IZONE Media

Історії та розмови: якими бувають подкасти