Гайд для подкастерів та подкастерок

Усе, що потрібно знати про подкасти і навіть більше

Команда студії подкастів IZONE Media та розробників сервісу для подкастерів Galas зібрали все необхідне для легкої роботи з подкастами.

Рекомендації, засновані на досвіді роботи та спілкуванні з багатьма подкастерами щодо запису подкасту, пошуку своєї аудиторії та промоції, основні місця, де ти можеш отримати найновішу інформацію зі світу подкаст-індустрії.

Тепер не потрібно ходити по різним інтернет-ресурсам і збирати інформацію по частинках. Ми зробили це замість тебе.

Що в гайді: рекомендації, чеклисти та корисні посилання 

Це чудова інформаційна база для початківців-подкастерів. Усе основне, чим у принципі можуть поділитися зараз активні українські подкастери — доступно зібрано в одному файлі. Можна сміливо послуговуватися й створювати новий якісний аудіоконтент.

Іванна Шкромида, продюсерка студії, авторка подкастів «Акустика тіней», «Я знаю, як це».

Galas — продуктова ІТ компанія, що розробляє сервіс, який об’єднує подкастерів і слухачів з різних додатків у цілісну та лояльну спільноту навколо подкасту. Тепер слухачі з Apple Podcast, Google Podcast та інших платформ мають місце для зустрічей, обговорень нових епізодів між собою та спілкування з подкастерами. 

IZONE Media — відкрита студія подкастів, яка знаходиться в Києві. Місія проєкту допомогти розвитку ринку подкастів в Україні, а також надати голос тим, хто цього потребує. Це майданчик, де автори подкастів можуть отримати ресурси з запису, продюсування та промоції аудіо контенту, а ті, хто лише хочуть запустити свій продукт — отримати знання та експертні консультації.


Також читайте:

«Відчуваю більшу користь у волонтерстві». Павло Бондаренко – про війну і «Радіо Поділ»

На межі. Епізод другий. Перші на свободі

5 типових помилок, яких припускаються подкастери